BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Zombių karalius / Shaun of the Dead

Du berniukai

Du berniukai

Paveikslėlyje pavazduoti vyrai, suteikė itin malonaus linksmaryčio. Komedija pranoko asmeninius lūkesčius ir privertė švenčių proga padaryti sau mielą darbelį, įkelti jo apžvalgėlę į kino mėgėjų rašliavytes. (Kaip kalėdinės avytės).

Du pasiklydę nuovokoje draugai, po išgertuvių (sunkus metas) netyčia sode aptinka zombę. Nuo to viskas ir prasideda. Prasideda taip, kaip daugelis iš mūsų ir elgtusi tokioje situacijoje jei nebūtų savo hiperbolizuotos fantazijos aukos. Viskas žemiškai,(zombiai ir tie iš po žemių (tik ne šiame filme)) su žemiškais norais ir tokia žemiška panika, kurios nė nematyt. Tuo tarpu tenka dar kartą įsitikinti, kad humoras – geriausias žmogaus draugas, prieš kurį apokaliptinės nuotaikos – nulis :)

Komedijoje, rodosi, kiekvienas „šposas“ turi subrandintą tikslą – žiūrovo esminį juoką, o ne menką pakikenimą :) , kas, manau, puikiai pavyko. Per paprastą scenarijų, puikiausia komedija.

Beje, labiau manųjų simpatijų juostoje sulaukė ne pagrindinis herojus, bet jo pagrindinis draugas Nick Frost http://www.imdb.com/media/rm2981598720/nm0296545. Ir dar, labai jau mieli tie britiški bareliai, labai :) nors mirk ten :)

Verdiktuojant: 8,5/10

Patiko (2)

Rodyk draugams

Komentuoti